Eurogamer.cz

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 11. ledna

DLC Dark Souls 3, únik věcí k Switch, film Resident zdarma, updaty od Sony...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Bude se druhé DLC pro Dark Souls 3 jmenovat City of the Dead a odehrávat ve městě Landor obývaném Hollows? Jeden YouTuber to údajně vyhrabal ve zdrojácích a souborech.

- Do včerejšího článku o bílé PS4 Slim bylo později přidáno vyjádření české Sony ohledně ceny v korunách.

- Kdo si v americkém GameStopu předobjedná Resident Evil 7, získá zdarma přístup k digitální verzi filmu Resident Evil Retribution.

1

- Prezident celosvětových studií Sony Shuhei Yoshida se nechal slyšet, že mají ve výrobě nespočet ještě neohlášených her, máte prý sledovat jejich oznámení.

- Zrušení Scalebound bude prý v dlouhodobém horizontu prospěšné pro Xbox hráče, tvrdí Phil Spencer z MS. Ohledně zbylého lineupu her na 2017 je sebevědomý.

- Civilization 6 míří i na Linux díky Aspyru.

- Únik údajného skinu Zeldy pro Nintendo Switch a oficiálně licencovaného příslušenství (další fotky zde):

11
12

- Assassins Creed Syndicate dostal patch, který opravuje funkčnost na PlayStation 4 Pro, zejména implementaci 4K rozlišení.

- Sony změnila název staršího traileru o nejočekávanějších PS4 exkluzivitách roku na "2017 a dále", aby ji nikdo nemohl vyčítat, pokud např. Detroit či jiné hry nestihnou letošek:

- Corey May, bývalý scénárista UbiSoft Montreal (Assassins Creed, Prince of Persia) a Certain Affinity (Halo, CoD) přeběhl do 2K, kde zastane roli ředitele pro vyprávění v jednom ještě neohlášeném projektu, patrně ve studiu majícím na kontě Mafia 3.

- Do programu zpětné kompatibility na X1 přibývají hry Dragon Age Origins, Battlefield: Bad Company 2, Battlefield 3, Ghostbusters, Strania, The Splatters a Scrap Metal (seznam).

- Na dvojici klasických map (Blood Drive a Clocktower) se mohou těšit majitelé Gears of War 4, stejně jako na Gear Pack Season 2. Vedle toho bude do hry implementován systém, který potrestá sraby odpojující se z kompetitivních klání před koncem - detaily zde.

3
REKLAMA

- komentáře

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

  • Nahrává se...