Eurogamer.cz

Kingdom Come se u nás chopil Comgad

Speciální edice + o hudbě.

Mělo se za to, že tuhle roli zastane královohradecký Playman, který jinak zastupuje zahraničního vydavatele Deep Silver. Ale dopadlo to jinak, než se předpokládalo.

Domácím distributorem krabicovky Kingdom Come: Deliverance (Alza.cz) se stal Comgad, který to dnes oznámil tiskovou zprávou.

Doporučená maloobchodní cena činí 1399 Kč (50 eur). Potvrzena byla přítomnost českých titulků jak na PC, tak v konzolových verzích. Datum platí stejné jako ve světě, tzn. 13. února 2018.

"Ve speciální edici navíc hráči získají exkluzivní herní obsah „Poklady minulosti", který do hry přidá nové mapy k pokladům a zbroj pro hlavní postavu. K dispozici bude i sběratelské balení, jehož obsah upřesníme později," uvedl Comgad.

Samotní Warhorse jinak před pár hodinami vypustili nové video o hudbě v Kingdom Come nahraném symfonickým orchestrem v pražském Rudolfinu:

  • Píše se rok 1403, a ty, syn kováře, jsi jeden z mála lidí, kteří přežili nelítostný nájezd žoldáků do tvé rodné vesnice. Bez domova, bez rodiny a bez budoucnosti se ocitáš ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor Zikmundově vpádu. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy. Osud tě vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve kterém bojuješ za budoucnost Čech.
  • Teď konečně poznáš, co je středověk. Žádní draci, žádná magie - jen odhodlání, nabroušené meče a okouzlující okolí Sázavy. Zní to povědomě? Mělo by.
  • Očekávané RPG Kingdom Come: Deliverance ti nabídne obrovský svět s nelineárním, dynamickým příběhem a dobovými reáliemi. Čeká na tebe obtížný soubojový systém, který nedá nikomu nic zadarmo, i propracované úkoly a nekonečné množství možností.
  • Kterou cestou se vydáš?
REKLAMA

- komentáře (6)

Vytvořit účet

NEBO

  • Nahrává se...