Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Výroční trailer k pátým narozeninám Kingdom Come Deliverance, vyšel také český dabing

Má 20 GB.

České studio Warhorse dnes odpoledne zveřejnilo po delší době nový oficiální trailer, který však bohužel není o něčem chystaném, nýbrž se ohlíží zpět.

Dnes je to totiž přesně pět let od momentu, kdy Kingdom Come Deliverance původně vyšlo - 13. února 2018.

Dle zařazení na úvod lze soudit, že nejvíce si váží verdiktu od PC Gameru ("Nejvíce oceňující RPG zážitek"). Dále také vyzdvihli velmi pozitivní uživatelské recenze na Steamu a nasbírání třiceti globálních ocenění.

Co se týče odbytu, ve videu je zmíněn pouze údaj 5 milionu kusů, což je něco, čím se Warhorse pochlubili už v červnu 2022. Čili buď další kusy už přestaly přibývat, nebo prostě v tuto chvíli nechtějí aktualizovat publikovaná čísla, což je pravděpodobnější varianta. Port pro Nintendo Switch je stále ve vývoji.

Dnes také vyšel český dabing Kingdom Come Deliverance. Má 20 GB a je k downloadu na Steamu, kde však hned zaznívají stížnosti, že někomu tato aktualizace zbytečně zabírá spoustu místa na harddisku a že by si přáli to mít jako pouze volitelný update. Autoři hry napsali:

"Bůh s vámi a Konnichiwa, přátelé. Na páté narozeniny Kingdom Come: Deliverance jsme pro vás nachystali dva dárky. Prvním z nich, po kterém tisíce českých fanoušků volalo, je vydání kompletního českého dabingu do hry. Tím druhým je vydání kompletního japonského dabingu. Nový update obsahuje: Kompletní český dabing + Kompletní japonský dabing. Vyzkoušejte Kingdom Come: Deliverance v rodném českém jazyce a vezměte Jindru na divokou cestu středověkým Českem. Velké díky patří Arturovi Komňackému a Markovi Pilgerovi, kteří projekt českého dabingu vedli, stejně jako všem hercům a dabérům za jejich skvělou práci. A pokud byste rádi zažili Kingdom Come: Deliverance v netradičním podání, nyní můžete zkusit také japonský dabing."

Čtěte také: Český dabing Kingdom Come Deliverance se právě implementuje, čtyřhodinová ukázka, Tiskárny Průša Research navázaly spolupráci s Bohemia Interactive a Warhorse Studios, I v dalším roce Kingdom Come Deliverance výborně vynášelo, Dan Vávra předvádí své luxusní Bentley.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Kingdom Come: Deliverance

PS4, Xbox One, PC, Mac, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments