Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dan Vávra předvádí své luxusní Bentley

Vystoupil v pořadu Ukaž káru.

Spoluzakladatel studia Warhorse a tvůrce prvních dílů Mafia přijal nabídku účasti v domácím YouTube pořadu Ukaž Káru, aby se pochlubil, čím jezdí.

Původně tam měl přivézt svého starého Jaguara, ale vybila se mu baterie, takže se muselo vzít zavděk jiným z jeho vozů, kterým je Bentley Continental GTC First Edition.

Během zajímavého pětadvaceiminutového povídání se i motorističtí analfabeti dozví, jak ho vlastně kupoval, proč si ho přesně vybral, kolik stojí (7 milionů korun) nebo jak moc mu vadí, že nelze aktualizovat firmware, navzdory stáří pouhých pár měsíců.

Po četných historkách, jak ho zastavují policisté jen kvůli tomu, aby ho pozdravili, nebo proč mu sebrali řidičák a proč nechce Porsche, přijde řada na test času zrychlení na 100 kilometrů za hodinu, než se to povede za něco přes tři vteřiny.

V závěru se pak Dan Vávra ještě otevřel ohledně toho, jak naložil s penězi za prodej podílu ve studiu za Kingdom Come Deliverance, kolik vydělal za první Mafii, jak se bojí inflace, do čeho investoval vedle bitcoinů a akcií Apple nebo jak vydělal na covidu.

Watch on YouTube

Read this next