Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

10 minut hraní Zeldy na handheldu Switch je paráda

+ videosrovnání s Wii U verzí.

Možná se na Legend of Zelda: Breath of the Wild těšíte více než třeba na Mass Effect Andromeda, čemuž by se nebylo co divit. Zvlášť po desetiminutovém videu, které dnes přineslo IGN z hraní na handheldu (tabletu) Nintendo Switch (Alza.cz).

Prozkoumávání otevřeného světa v pozici ležmo v posteli působí nesmírně lákavě (jen po dobu 3 hodin, než se vybije baterie). Ačkoli kritici mohou právem namítnout, že prostředí je oproti třeba Zaklínač 3 velmi prázdné až chudé (doba a standardy prostě pokročily) a hratelnost se stále se opakujícími souboji s jedním druhem nepřátel poměrně plytká:

Watch on YouTube

Pozitivem každopádně je framerate: GameSpot dříve reportoval, že Switch verze této vlajkové hry konzole má údajně problémy s framerate, ale v této nahrávce nic takového nepostřehnete.

Za shlédnutí stojí i několik videosrovnání Zeldy na Switch (téměř finální verze?) s Wii U verzí. Tu Nintendo naposledy ukázalo na E3 2016 loni v červnu, takže od té doby mohlo dojít k řadě změn. Rozdílné bylo hlavně nastavení tónu barev, všimnout si lze i upravených detailů prostředí v dálce atd.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Read this next