Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Luxusní cestovní pouzdro s motivem The Legend of Zelda

Již je v prodeji.

V tomto luxusním cestovním pouzdru s motivem akční dobrodružné hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild můžete bezpečně a bez obav převážet svou oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch, Switch Lite nebo Switch – OLED Model.

Nedílnou součástí tohoto pouzdra je polohovatelný stojánek, který vám při používání konzole umožňuje upravit pozici obrazovky podle potřeby. Když později uložíte konzoli zpět do pouzdra, ochrání stojánek její obrazovku před poškrábáním. Pouzdro lze také pohodlně přenášet za pevné držadlo. Třešničkou na dortu pak je přívěsek na jezdci zipu v podobě zlaté mince se symbolem oka.

Balení rovněž obsahuje dvě plastová pouzdra na herní karty, z nichž do každého se vejdou čtyři herní karty, a také dvě plastová pouzdra na microSD karty, přičemž do každého z těchto menších pouzder se vejdou dvě microSD karty a každé z těchto pouzder se vejde do libovolné pozice ve větším pouzdru na herní karty.

Luxusní cestovní pouzdro NNS42Z s motivem The Legend of Zelda: Breath of the Wild je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 699 Kč.

Read this next