If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První video z hraní Dead Island

Co lze vydedukovat z 11 minut sestřihu?

Všichni mluvili o tom úžasném traileru, ale teď se už můžeme podívat také na to, jak vypadá očekávaný Dead Island ve skutečnosti. V samotné hře.

V jedenáctiminutovém gameplayi, který vznikl exkluzivně pro GameTrailers, se můžete jednak podívat, jaké různé zbraně budete mít k dispozici a jak je jejich výběr důležitý pro určitý typ nepřátel. Také uvidíte různé druhy zombies, které se pohybují po exotickém ostrově. Ukázáno je, jak dostáváte jednotlivé úkoly nebo jak se projíždíte po ostrově v autě, abyste si zkrátili cesty po rozlehlých lokacích.

A musíme říct, že to vypadá docela dobře. Grafika vypadá dostatečně propracovaně, možná animace NPC postav by mohly být lepší. Otázkou je, jak vývojáři člověka zabaví celých těch pětadvacet hodin, kolik má trvat dohrání hry. Protože to sekání zombíků se může po nějaké době omrzet.

Dead Island je hra s otevřeným světem z první osoby, která dovoluje hru až čtyř lidí v kooperaci. Pracují na ní vývojáři s polského Techlandu, kteří mají na kontě například westernové Call of Juarez. Hra by měla vyjít počátkem srpna na PC, X360 a PS3.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments