Skip to main content

150 tisíc nových slov v příběhu Divinity 2

Značné změny v Definitive edici.

Nebude to ani náhodou jen takový update ve stylu "vydáme po roce port na konzole a těch pár drobností dáme zdarma i stávajícím PCčkářům, aby neremcali".

Definitive Edition Divinity: Original Sin 2, která vyjde pro PS4 a X1 už 31. srpna - viz oznámení a Alza.cz - totiž přinese mnohem dramatičtější úpravy, jak se na perfekcionisty z Larian Studios sluší a patří.

Watch on YouTube

Do příběhu přibude na 150 tisíc nových slov, což prý znamená zásadní přepsání závěru této hry a jejího epilogu. Uvedli to tvůrci v čerstvém vývojářském deníčku výše.

Postavy jako Beast budou mít nyní výraznější roli a nové dialogy také lépe vysvětlí motivace jednotlivých postav pro jejich kroky a postoje.

Vedle nového tutoriálu bude dále v re-edici tohoto nejlepšího RPG loňského roku vybalancovaný boj, který dovolí hráčům se v raných potyčkách lépe připravit na pozdější střety. Dojde také na nové boje, i se zapojením Krakena z úvodu čtvrté kapitoly.

Jak známo, Definitive edice bude zdarma dostupnou aktualizací pro stávající majitele PC verze. Vedle ostatních změn update přinese novou obtížnost do příběhového režimu a také DLC Sir Lora s novou společnicí v podobě veverky plus quest.

Přikládáme ještě příběhový trailer z E3:

Watch on YouTube

Read this next