If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

20 minut z prequelu Life is Strange a 10 minut z Vampyr

E3 dema.

Ve francouzském studiu Dontnod se nenudili, když pro E3 museli připravit dvojici dlouhých dem. Jedna 20 minut z nedávno potvrzeného prequelu adventury Life is Strange Before the Storm, které nebudeme popisovat, abychom se vyhnuli spoilerům...

A pak průchod jednou misí z upírského akčního RPG Vampyr, upřesněného na listopad, o poloviční délce. Na nemocnici v Londýně někdo zaútočil, pacienti jsou zraněni, dokonce jedna mrtvá, a celé se to vymyklo kontrole. Ale není možné, aby se z toho stal skandál a šířila se podezření z upírské aktivity, s čímž můžete pomoct právě vy, pokud přijmete nabídku (tři možnosti na výběr) na konci dlouhého rozhovoru.

Nejprve budete hledat osobu v docích, v čemž vám poskytne cenné indicie třeba barman. Hra bude zjevně dost ukecaná (nechtěli bychom ji překládat, jako to nejspíš činí Comgad?) a v dialozích budete mít občas možnost volby, jakou uplatníte taktiku. Coby upír disponujete speciálními schopnostmi, např. rychlý teleport na zvolené místo (obdoba blinku z Dishonored) či vidění stop nepřátel na zemi. Nejlepší cestou pro to, abyste se stali silnějšími, je boj se zdravými nepřáteli, nikoli riskovat s těmi infikovanými španělskou chřipkou. Animace v bojích s minibossem působí poněkud prkenně, ale stále ještě nejde o hotovou verzi hry. Pokud byste padli, musíte se vrátit do baru načerpat energii a zkusit to znovu.

Comments