If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

2D bojovka se zvířaty míří už i na konzole

Them's Fightin' Herds u nás také v Deluxe krabicovce.

Oblíbená 2D bojovka Them's Fightin' Herds konečně přináší roztomilé zvířecí souboje i na herní konzole. Společně se spoustou jedinečných čtyřnohých postav navržených Lauren Faust, uznávanou tvůrkyní animovaných seriálů (jako je například Můj malý Pony: Přátelství je magické), nabízí tato obsahově vydatná bojovka také unikátní soubojové mechanismy, nádherná prostředí a dechberoucí animace. Naučte se základům při hraní epizodického příběhového režimu plného napínavých soubojů s bossy a potom využijte svých nabytých schopností v online soubojích proti hráčům z celého světa s podporou síťového kódu zajišťujícího plynulý herní zážitek bez jakéhokoliv zpoždění!

Domácí distributor HYPE dnes oznámil, že hra vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch letos na podzim. Pro PC je venku od roku 2018.

Fyzická Deluxe Edition obsahuje základní hru a první Season Pass, který bude k dispozici později. Ten přináší čtyři další hratelné postavy, čtyři unikátní arény, exkluzivní balíček barevných palet (jednu pro každou postavu) a čtyři exkluzivní doplňky do pixelových lobby prostředí.

  • Zjednodušené bojování: Svádějte souboje s pomocí čtyř tlačítek, systému magie, vylepšeného super útoku a systému zabraňujícího provádění nekonečných komb.
  • Příběhový režim: Prožijte epizodické dobrodružství plné objevování, soubojových výzev, miniher a střetů s bossy!
  • Lokální i online hra více hráčů: Bojujte s přáteli u sebe doma nebo se postavte protivníkům z celého světa s podporou síťového kódu zajišťujícího plynulý herní zážitek bez jakéhokoliv zpoždění.
  • Výuka a tréninkové režimy: Naučte se základům během výukových lekcí a vyzkoušejte si rozmanitá komba ve speciální tréninkové místnosti. Otestujte svoje dovednosti v předpřipravených kombo-výzvách nebo vytvářejte vlastní výzvy a sdílejte je se svými přáteli.
  • Přehrávání záznamů: Nahrajte si souboj a detailně ho zanalyzujte pěkně snímek po snímku.
  • Pixelová lobby prostředí: Zkoumejte při pohledu shora lobby prostředí vytvořená v pixelové grafice a setkávejte se v nich s ostatními hráči. Upravujte si svého avatara s pomocí doplňků nalezených v tajemných Solných dolech – minihře, ve které s ostatními hráči zkoumáte jeskynní komplex a při tom čelíte vlnám nepřátelských predátorů… i jeden druhému!
  • Dynamická hudba: Chytlavá hudba při soubojích se mění podle toho, kdo spolu právě bojuje, aby každý souboj působil jako epické střetnutí šampionů.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Them's Fighting Herds

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments