Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Age of Empires a Age of Mythology v roce 2024

Nový obsah a vábení na Retold.

Tým Age of Empires přinesl podrobnosti o tom, na jaké novinky se mohou fanoušci série těšit v průběhu tohoto roku.

Další kapitolou Age of Empires II: DE bude DLC Victors and Vanquished se zaměřením na hru pro jednoho hráče s datem vydání 14. 3. pro PC a Xbox. Nabídne celkem 19 velkolepých scénářů a budete si v něm moct zahrát za takové historické postavy jako například Ragnar Lothbrok, Oda Nobunaga, Karel Veliký a další. Každý scénář bude v duchu nejlepších tradic Age of Empires obsahovat profesionální dabing, novou hudbu a herní úspěchy.

Age of Mythology: Retold byl oznámen u příležitosti 25. výročí vydání prvních Age. Podle posledních informací už nebude mít čekání hráčů dlouhého trvání, protože Age of Mythology: Retold vyjde pro konzole Xbox a PC v průběhu roku 2024 a ledacos napovídá, že už teď je možné přidat si hru do seznamu přání na Steamu.

Ve spolupráci se studiem TiMi Studio Group vzniká také úplně nový svět Age of Empires. Titul s názvem Age of Empires Mobile je válečnou strategií pro mobilní zařízení, kde na hráče čekají velkolepá dobrodružství po boku přátel. Bude disponovat ovládáním v reálním čase, prvotřídní grafikou a zástupem historických postav na slavných bojištích dějin. K získání Age of Empires Mobile na platformách iOS a Google Play se můžete už teď přednostně registrovat.

Loni v listopadu vyšlo zatím nejúspěšnější rozšíření pro Age of Empires s podtitulem The Sultans Ascend, a to konkrétně pro Age of Empires IV. Už brzy se Age of Empires IV dočká dalšího zásadního přídavku, který by měl vyjít zkraje jara, čímž rovněž odstartuje 7. série. Co se týče Age of Empires III: Definitive Edition, další DLC pro něj vyjde koncem letošního roku!

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Age of Empires IV

Video Game

Age of Mythology

PC, Nintendo DS

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments