Skip to main content

Alan Wake a další hry již brzy i s DLSS

+ Reflex v Deathloop, nové ovladače Nvidia...

Majitelé NVIDIA GeForce GPU mohou těžit z rozsáhlého ekosystému doplňkových technologií. Patří mezi ně NVIDIA Reflex, která snižuje latenci systému. Nebo NVIDIA DLSS zvyšující snímkovou frekvenci bez významné ztráty kvality obrazu. Společnost NVIDIA dnes vydala řadu oznámení, která se soustředí na rozšíření podpory těchto dvou klíčových funkcí. Kromě toho také vyjdou Game Ready ovladače pro chystaný systém Windows 11, které zahrnují optimalizaci pro osm připravovaných her.

NVIDIA přidala 28 her na seznam titulů vydaných s DLSS. Využívají DLSS plugin pro Unreal Engine 4, který umožňuje rychlou a snadnou integraci této technologie do her. Celkově je nyní v prodeji více než 100 her a aplikací, které DLSS podporují.

Dvě velké AAA tituly brzy vyjdou i s podporou DLSS:

Alan Wake Remastered (5. 10.) - NVIDIA DLSS přináší až dvojnásobný nárůst výkonu při rozlišení 4K. Kterákoliv GPU GeForce RTX tak může s aktivovaným NVIDIA DLSS ve hře dosáhnout více než 60 FPS při maximálním nastavení detailů a ve 4K.

INDUSTRIA (30. 9.) - S maximálním nastavením a zapnutým ray tracingem zvýší NVIDIA DLSS počet snímků až na dvojnásobek.

NVIDIA Reflex mohou vývojáři snadno a rychle přidat do svých titulů díky SDK, pluginům a rozsáhlé dokumentaci. Více než 20 her již tuto technologii optimalizující latenci začlenilo a tento měsíc se k nim přidaly hry Splitgate a Deathloop. Redukce latence je v nich až 50%.

Severed Steel (17. 9.) - Při svém vydání přinesla tato FPS spoustu nového obsahu a také ray tracingové odrazy i NVIDIA DLSS. Aktivace NVIDIA DLSS více než zdvojnásobí výkon a umožní prakticky všem PC s GeForce RTX vychutnat si maximální nastavení detailů i se zapnutým ray tracingem - zde je nový trailer s DLSS.

Watch on YouTube

NVIDIA také tento týden vydala nové Game Ready ovladače pro Windows 11. Optimalizovány jsou pro: Alan Wake Remastered, Deathloop, Diablo II: Resurrected, Far Cry 6, Hot Wheels Unleashed, Industria, New World a World War Z: Aftermath.

Podpora nového NVIDIA Deep Learning Anti-Aliasing (DLAA) módu, který je zpřístupněn na testovacím serveru Elder Scrolls Online. "NVIDIA DLAA skutečně vylepšuje naši hru tím, že poskytuje nejlepší výsledky vyhlazování hran v Elder Scrolls Online, jaké jsme dosud viděli," komentuje Rich Lambert, kreativní ředitel ZeniMax Online Studios

Čtyři herní myši s podporou Reflexu: HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse, Roccat Burst Core, Roccat Kone Pro, Roccat Kone Pro Air.

Read this next