If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Šance na Civilization 6 za zlomek ceny

+ nabušený leden Humble Monthly.

Služba Humble Monthly se vytasila s další velice atraktivní nabídkou. Za pouhých 250 korun můžete mít jednu z nejprodávanějších PC her minulého roku, která stále běžně v obchodech stojí okolo patnáct stovek (a na Steamu 60 eur).

Každý, kdo si dnes pořídí měsíční předplatné za 12 dolarů, získá Civilization 6 (Alza.cz) plus dvě rozšíření (Viking Scenario Pack + Australia Civilization a Scenario Pack). Akce platí pouze příštích 25 dnů.

Klidně stačí se přihlásit jen na jediný měsíc a pak se hned odhlásit, nejnovější díl legendární tahovky od Sida Meiera vám na Steamu už zůstane navždy.

Předplatné Humble Monthly funguje na té bázi, že si dopředu zaplatíte za něco, o čem ještě nevíte, co to vlastně bude - tak trochu kupování zajíce v pytli. Čili když si teď koupíte Civilizaci 6 za bezkonkurenčně nízkou cenu, získáte ihned pouze ji (tři Steam klíče na základní hru a dvě DLC) a až první pátek v únoru obdržíte únorový balíček šesti dalších, zatím neznámých PC her (thx Bergy za ověření).

Abyste měli představu, co asi tak čekat a proč litovat, že jste se k odběru nepřihlásili dříve - v lednu (minulý týden) předplatitelé z dřívějška dostali tyto plné verze: Quantum Break, The Long Dark, Warhammer 40,000: Dawn of War III, Tomb Raider, Sleeping Dogs: Definitive Edition, HIVESWAP: Act 1, Mr. Shifty, Cursed Castilla (Maldita Castilla EX) a Hitchhiker (Humble Original). Po ukončení úvazku jim ani tyto hry nikdo nevezme.

Všechny hry z lednové nabídky měly hodnotu skoro pět tisíc korun, vy je přitom mohli mít při včasné koupi dopředu za pouhých 250 Kč.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments