If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ani 65 hodin nestačí na celého Biomutanta, ale nextgen verze není

+ zakončení hry.

Nedávná videa vzbudila vlnu zájmu o dříve podceňovanou hru, která vyleze už koncem tohoto měsíce.

Není proto na škodu vědět, jak dlouhý Biomutant bude, což se těžko odhaduje, jako u kterékoli jiné hry z otevřeného světa.

Stefan Ljungqvist ze studia Experiment 101 prohlásil pro GamingBolt, že budete potřebovat spoustu času.

"Jeden z členů našeho vývojářského týmu hraje stylem, jakým obvykle prochází ostatní hry. Zatím není se vším hotov, ani když u toho strávil 65 hodin."

Jinak ale pochopitelně záleží, mezi jaký typ hráče patříte...

Pokud budete chtít Biomutanta vyloženě jen prosvištět za co nejkratší dobu, jako to dělávají recenzenti v časovém presu, máte prý počítat s 12 až 15 hodinami čistého času. Ovšem to znamená ignorovat veškeré vedlejší úkoly, zabývat se jen hlavním příběhem a také přeskakovat dialogy.

Cover image for YouTube videoA closer look at Biomutant, sort of

Kampaň má mít dvě různá zásadní zakončení v závislosti na vašich rozhodnutích a jak se vypořádáte se čtyřmi pojídači světa. Vedle toho vyústění ovlivní i to, jaké vztahy máte s jednotlivými kmeny, tzn. s kým se kamarádíte a s kým máte interakce. Ale mikrotransakce tu nebudou, jen šestá herní třída Mercenary coby předobjednávkový bonus.

Překvapivá je informace z Game Informeru, že nativní verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X / S v době vydání nebude k dispozici, což půl roku po startu nextgenu není standardem a dříve jsme to viděli snad jen u Star Wars Squadrons. Není ani slíbena na později a to samé platí i pro nynější nepočítání s DLC či absenci jakéhokoli multiplayeru - patrně důsledek menšího týmu vzhledem k rozsahu hry. Čili ta bude zatím primárně určena jen pro PS4, Xbox One a PC, ač ji rozjedete i na současné generaci konzolí.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Biomutant

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments