Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Anno 1800 míří na konzole

Oznámení a záznam vysílání.

Poprvé po 25 letech vyjde velký díl série Anno na konzole. Anno 1800, nejrychleji se prodávající hra z celé značky s více než 2,5 miliony hráčů, vyjde 16. března na PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

Anno 1800 je strategická hra, která hráčům dává příležitost předvést své vůdcovské schopnosti: vybudujte gigantické metropole, zaveďte efektivní a ziskové logistické sítě, kolonizujte exotický nový kontinent, vyšlete výpravy do všech koutů světa a vyhrajte nad soupeři pomocí diplomacie, silné ekonomiky či loďstva.

Konzolová edice hry Anno 1800, kterou vyvinulo studio Ubisoft Mainz, jež stvořilo i původní PC verzi hry, nabídne hráčům kompletní zážitek ze série Anno díky zcela novému designu uživatelského rozhraní a ovládání nové generaci konzolí.

„Anno 1800 představuje velký úspěch studia a 25leté značky Anno. Díky oblibě a úspěchu hry na PC jsme dostali příležitost vyvinout konzolovou verzi hry, a to díky výkonu konzolí nové generace. Vydání nejúspěšnějšího dílu série Anno na konzole je skutečnou šancí pro nové hráče, aby poprvé objevili naši cenami ověnčenou hru a přidali se k naší úžasné komunitě,“ řekl výkonný producent Stéphane Jankowski.

Hráči si mohou konzolovou edici Anno 1800 předobjednat již dnes. Budou tak moci získat skvělý imperiální balíček a balíček pro konzolové zakladatele, které obsahují dodatečné kosmetické bonusy a také digitální artbook a soundtrack. Anglický beautyshot, který co nejdříve přeložíme, naleznete v příloze. Tato nabídka platí do 16. dubna nebo vyprodání zásob.

Záznam vysílání:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Anno 1800

PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments