První recenze Resident Evil 6 dopadla docela dobře

Ale nejlepší hra roku to asi nebude.

Objevila se první recenze hry Resident Evil 6 na světě. Pochází z časopisu Play Magazine a titul tam dostal celkové hodnocení 88 procent.

V šestistránkovém textu autor píše, že Resident Evil 6 je "dalším dílem série v moderním hávu". Jinými slovy, hra už není ani tolik survivor horor, jako spíše akční střílečkou, což nemusí být pro všechny úplně na škodu.

Zajímavé je, že v textu hodně chválí zejména kooperativní mód. "Bezesporu jde o nejlepší kooperativní hru dostupnou na Playstation 3, spolu s Borderlands 2," píše časopis, který recenzuje PS3 tituly.

Každá sekce Resident Evil 6 je prý také dost odlišná. Leonova je "spíše akční a taková, která by ve starších Resident Evil nebyla možná". Jakova má "hodně ambiciózních myšlenek", zatímco Chrisova sekce je prý nejslabší. Část s Adou Wong není podle autora textu tak hrozná, jak se očekávalo.

"Zatímco dlouholetí fanoušci Resident Evil budou asi zklamaní z toho, že je hra více akční než hororová, zdá se, že má Capcom konečně odvahu a nebojí se to ukázat. Jde o velkou, brutální a odvážnou hru," píší.

Poslední trailer

Na naší recenzi se můžete těšit jakmile skončí embargo 1. října. Připravuje ji pro vás Martin Zavřel. Dosud jsme tu měli dojmy z rozehrání plné hry od Michala Jonáše, který o stylu hratelnosti obsáhle povídá i v dnešním podcastu.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna