Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Některé recenze Resident Evil 6 ve světě nejsou moc pozitivní

Někde boduje, někde ne. Asi to bude na hráčích.

Ačkoli u nás dostal nový Resident Evil 6 hodnocení 8/10 (a je i několik takových dalších, například v Game Informeru), jinde ve světě se nový díl známé série zase tolik nelíbí.

Například server Polygon dal hře hodnocení pouhých 4/10 a píší: "Snaží se hrát na velkorozpočtovou hru. Všude jsou velké exploze a šílené dějové zvraty, ale Resident Evil 6 nechápe, že akční hry mají být především zábava. Snaží se být všechno, ale ve výsledku není nic."

Dokonce ani většinou přívětivé IGN není příliš nadšené. Hra u nich dostala hodnocení 7.9/10 a píší, že nemá žádnou "ucelenou vizi". Recenzent z Destructoidu dal hře hodnocení 3/10 a píše, že "RE6 to pokazilo i v místech, kde i průměrné akční střílečky excelují". Podle britského Eurogameru prostě tvůrci nevěděli, jakým směrem chtějí Resident Evil 6 směřovat, a tak udělali čtyři naprosto rozdílné kampaně. Hra od nich dostala hodnocení 6/10.

Gamespot dal hodnocení 4,5/10 a píší, že "otravný mix mačkacích sekvencí a neustálých velkolepých událostí je taková chudá karikatura a napodobenina moderních akčních her".

Read this next