Jak bude fungovat propojení mezi TV seriálem a hrou v Quantum Break

Vaše rozhodnutí ve hře bude ovlivňovat seriál přímo na disku.

Remedy na E3 představilo svou novinku Quantum Break na Xbox One, kde tak nějak naznačili, že hra bude nějakým způsobem propojená s televizním seriálem. Nikdo ale moc nechápal, jak to všechno bude vlastně fungovat.

Sam Lake, kreativní ředitel a scénárista vysvětluje, že takovým propojením hry a hraného seriálu se dá vytvořit uvěřitelnější svět. „Když si koupíte hru Quantum Break, v podstatě dostanete první sezonu seriálu. Ta hra bude obsahovat samotnou hru i televizní seriál."

Propojené jsou podle jeho slov různými způsoby. „Idea je taková, že dostanete hlubokou zábavu, která je různě propojená a výsledkem je perfektní dávkování. Takže hrajete epizodu ve hře, uděláte nějaká zásadní rozhodnutí a jakmile dojdete ke konci, otevře se epizoda seriálu."

Tu pak můžete sledovat a podívat se na následky svých rozhodnutí ve hře. A uvidíte i náznaky dalších věcí, které vám pomohou v dalším hraní. „Potom zase hrajete a následuje další hraná epizoda."

Hráči, kteří nemají o sledování seriálu zájem, budou mít možnost hrané epizody přeskakovat a pak se mohou klidně vrátit a podívat se na epizody zpětně.

Quantum Break má vyjít v příštím roce.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna