Bývalí tvůrci The Walking Dead a Gone Home oznámili novou hru

Luštění záhady z pohledu první osoby zasazené ve Wyomingu.

Stačí se podívat, kdo se rozhodl připojit do nového vývojářského studia s názvem Campo Santo a nadšení hráčů může začít. Jsou tam dva hlavní strůjci The Walking Dead: Season One - Sean Vanaman a Jake Rodkin. Také je tam Nels Anderson, který stál za Mark of the Ninja. Nechybí ani hudební skladatel Chris Remo, který složil hudbu ke Gone Home nebo Gravity Bone.

Teď konečně oznámili svůj první projekt. Bude jím titul s názvem Firewatch, singeplayerová mysteriózní hra z první osoby, která bude postavena na prozkoumávání.

Budete hrát za Henryho, který kdysi žil hrozný život, ale nakonec se rozhodl žít o samotě v divočině Wyomingu a pracovat jako hlídka, která má hlídat případné lesní požáry. Váš jediný kontakt s dalším člověkem je vaše šéfová, Delilah, se kterou můžete komunikovat přes vysílačku. "Něco divného" donutí Henryho opustit pozorovatelnu a "budete prozkoumávat divoké a neznámé prostředí, musí se postavit otázkám a dělat rozhodnutí, která mohou vybudovat nebo zničit jediný smysluplný vztah, který má".

Vývoj Firewatch je stále ještě v raných fázích a hra na PC, Mac a Linux nevyjde dříve než v roce 2015. Později ale klidně přidají i další platformy, na které se hra hodí. Také se ještě ví, že hra bude postavená na enginu Unity.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna