Mise z filmového Vetřelce do Alien: Isolation nejsou jen pro předobjednávky

Zopáknete si klasické scény z filmu.

UPDATE - Protože zaznívaly hlasy, že toto DLC je jedním z nejatraktivnějších za poslední roky, byli Creative Assembly nuceni reagovat na četné dotazy, jak to bude s dostupností těchto misí pro ty, kteří si hru nechtějí předobjednat: "Můžeme oficiálně potvrdit, že plánujeme vypustit obě mise "Crew Expendable" a "Last Survivor" později po vydání hry, více k tomu řekneme později," neudělali tvůrci radost obchodům jako GameStop, kteří tím přijdou o část zákazníků, když teď vědí, že je zatím nic nenuti k objednávce a že si DLC mohou sehnat i časem.

Původní zpráva ze středy - Účinkovat v nich budou Sigourney Weaver (Ellen Ripleyová), Tom Skerritt (Dallas), Veronica Cartwright (Lambertová), Harry Dean Stanton (Brett), Yaphet Kotto (Parker) a Ian Holm (Ash). Nový trailer potvrzuje, že se jejich ztvárnění ve hře povedlo na jedničku:

Takže každý, kdo si Alien: Isolation předobjedná, bude zdarma povýšen na Nostromo edici s nárokem na první bonusový stáhnutelný obsah "Crew Expendable". Hráči si v něm vyberou, za kterého ze tří přeživších členů posádky (Ellen Ripleyová, Dallas či Parker) chtějí hrát krátce po smrti Bretta. Budou moci prozkoumat loď Nostromo od ubikací po strojovnu, při koordinaci snah s Lambertovou a Ashem, aby nalákali Vetřelce do vzduchové kapsy.

1

Druhou bonusovou misi obdrží jen zákazníci GameStopu, jmenuje se "Last Survivor". Ocitnete se v příběhu filmu z roku 1979 v momentě, kdy se Ripleyová snaží utéct v evakuačním modulu Narcissus. Zatímco uslyšíte vřískot Lambertové a Parkera, pokusíte se najít cestu dolů lodí Nostromo a aktivovat sebedestrukční sekvenci.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna