Tvůrci The Order: 1886 okomentovali délku hry

O moc chytřejší ale nejsme.

O trvanlivosti příběhové kampaně této brzké PS4 exkluzivity se toho napsala spousta, ale zatím chybí spolehlivé informace z věrohodných zdrojů. Když někdo z předčasných majitelů hry něco prohlásí na internetu, ale pak se zjistí, že mu chybí trofej za dohrání...

Ředitel tvůrců ze studia Ready at Dawn nyní poskytl rozhovor webu Blogocio, kde se na téma délky The Order: 1886 vyjádřil následovně:

"Záleží to na tom, jaké máte schopnosti a jak znáte tento žánr. Ale abych byl konkrétní a měli jste představu, délka hry se nijak neliší od běžného průměru v third-person střílečkách."

Dana Jan zdůraznil, že interaktivní zábavu ve hrách nelze měřit stejně jako filmy, aby se dalo konstatovat pevné číslo, že vám zabere třeba 8-10 hodin.

V The Order: 1886 totiž budete debatovat s kolegy, hledat důkazy nebo lovit vlkodlaky, což každému člověku může trvat různě dlouho.

"Skvělé na hře je, že při akci máte možnost spousty interakcí - nechceme, abyste byli jen pasivním divákem filmečků, nýbrž abyste se jich aktivně zúčastnili. Proto věřím, že ve hře je mnohem více hratelnosti, než lidé předpokládají," uzavřel hlavní tvůrce.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna