Odsun Quantum Break na začátek příštího roku

Prokecl to komunitní manažer z MS.

To, co jsme věštili před pár týdny, se zřejmě stává realitou.

Holandský komunitní manažer a koordinátor sociálních médií z Microsoftu dnes na jeho Twitteru napsal, že má špatnou zprávu kvůli pravděpodobnému odkladu Quantum Break na začátek příštího roku. Nic naplat, že ji později smazal, tweet se samozřejmě zachoval:

1

Jestliže tato xboxová exkluzivita, epizodická third-person akce Remdy se zastavováním času, propojená s TV díly spadne až do 2016, nebude na tom vůbec nic divného - ostatně Quantum Break ani nefigurovalo v oficiálním sestřihu Xbox One her na tento rok.

Microsoft si už loni na Sunset Overdrive vyzkoušel, že takové nové značky v přeplněné podzimní sezoně doslova semelou pokračování nejslavnějších sérií od třetích stran. A těch on o těchto Vánocích bude mít dostatek - Forza Motorsport 6, Halo 5, Rise of the Tomb Raider, Fable Legends atd., tudíž nic dalšího ani nutně nepotřebuje.

Zamrzí jen to, že na Quantum Break všechny namlsal hodně dopředu, dlouho před příchodem konzole na trh, a přitom bude trvat více než dva roky, než si ho ve finále zahrajete. Otázkou je, zda to dělal úmyslně, nebo zda mají Finové nějaké potíže, což by nebylo poprvé.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna