I PC verze Gears of War: Ultimate Edition

+ MP beta Gears of War 4.

UPDATE - Microsoft chce všechny přesvědčit, že už tentokrát bere podporu PC vážně. Na noční PC Gaming Show tak šéf tvůrčího studia Rod Fergusson směl oznámit, že remake prvního dílu Gears of War s podtitulem Ultimate Edition, který měl být koncem srpna jen na X1, vyjde i v PC verzi. S podporou rozlišení 4K, DirectX 12 z Windows 10, vylepšením vizuálních efektů a bez zamknutí framerate.

Níže nová videa z probíhající X1 bety této předělávky, kterou už hrají novináři (zaregistrujte se zde). Poslední související drobek se týká multiplayerové bety Gears of War 4 (u toho platí X1 exkluzivita), která se uskuteční příští rok na jaře a nárok na vstup do ni budou mít všichni majitelé Ultimate Edition, která jinak stojí 40 dolarů.

Původní zpráva z pondělního večera - Rod Fergusson ze studia The Coalition, který před časem dementoval přípravy remaku GoW a dříve šéfoval Epicu, ho dnes na závěr E3 konference Microsoftu oficiálně potvrdil.

111

Jak pravil včerejší únik, Gears of War: Ultimate Edition bude obsahovat jen předělaný první díl série. Prý znovu vystavěný, s vylepšenou grafikou, s nějakým novým obsahem, v 1080p/60fps i v mulťáku. Navíc už dnes začíná týdenní veřejná beta remaku.

Vedle toho byly předvedeny první záběry z Gears of War 4, odehrávající se za noční bouřky se stromy ohýbajícími ve větru a bořícím se prostředím. Hra vyjde exkluzivně na X1 o Vánocích 2016. Hra je popisována jako "začátek nové ságy", jelikož jak víme, původní trilogii vytvořil Epic, než prodal práva a svěřil značku Microsoftu. Nově nahrazeno oficiální verzí videa v plné kvalitě.

UPDATE - dva dodatečné obrázky s obalem a nosným artworkem:

1
2

Reklama

Přeskočit na komentáře (6)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna