Slib, že dostanete veškeré budoucí přídavky do Fallout 4

Za koupi Season Pass.

Podobné prohlášení se v minulosti některým jiným studiím nevyplatilo, viz třeba Gearbox s pozdějšími přídavky pro Borderlands, na které už nebyl nárok. Proto teď pozorně poslouchejte, může se to časem hodit.

Každý, kdo si pořídí dnes oznámený Season Pass pro Fallout 4 za 30 eur, získá zdarma veškeré budoucí přídavky do této hry, které budou kdy vyrobeny.

Bethesda říká, že zatím ani sama vůbec netuší, kolik toho přídavného obsahu celkově bude a o co vlastně půjde, protože ji nyní plně vytěžuje dodělávání základní hry...

"Ale pokud si pamatujete, jak to bylo s DLC pro Fallout 3, Oblivion či Skyrim, víte, že od nás můžete čekat spoustu dodatečného obsahu, který bude mít určitě vyšší hodnotu než těch 30 eur," vypíchla.

1

Existenci tohoto Season Pass prý považuje za odměnu pro její nejvěrnější fanoušky, kteří ji vždy žádají o další porci zábavy. Pro Fallout 3 ještě Season Pass neexistoval a tehdy do něj vyšlo pět datadisků v docela rychlém sledu mezi lednem a srpnem 2009 (Operation: Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout, Mothership Zeta)

První rozšíření Fallout 4 (koupit na Alza.cz se steelbookem) vyjde začátkem roku 2016, kdy se také má objevit Creation Kit pro tvorbu úprav PC verze. Důležité je, že tento Season Pass slouží jen k dostání se k vydatnějšímu novému obsahu. Některé nové vlastnosti či opravy přibudou do základní hry i bezplatně, viz např. u Skyrimu boje na zvířatech, legendární mód, kamery při zabití, vylepšení grafiky atd.

Čtěte také: Potvrzeno, že oficiální čeština nebude, Hotovo s dabingem, Kompilace starých dílů s atomovkou, Pokoutná nahrávka z Gamescomu, Vše o hře na EG.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna