Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 10. listopadu

X360 hry kompatibilní na Xbox One, muž masturbující u PS4 nebo Alien: Isolation bez vetřelce.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Už se můžete podívat, jaké všechny Xbox 360 hry budou kompatibilní po updatu Xbox One na této konzoli. Je to celkem 104 her a nechybí tam takové věci jako Fallout 3, všechny díly Gears of War a Halo a řada dalších. Na kompletní seznam se můžete podívat zde.

- Do Heroes of the Storm byli oznámení noví hrdinové a módy Battleground a Arena.

- Jste srabové, ale přesto si chcete zahrát Alien: Isolation? Díky speciálnímu modu, který deaktivuje Vetřelce, už můžete. Nebude vás nikdo obtěžovat a můžete si zcela volně prozkoumávat skvělé prostředí. Mod stáhnete na tomto odkazu. Vetřelec vás sice nechá na pokoji, ale pozor, všichni a všechno ostatní vás zabít může pořád.

- Experiment s názvem Borderlands Online v Číně moc dobře nedopadl a byl zrušen. Take-Two zavřelo celé 2K China studio, které tuto free-to-play verzi Borderlands vedlo. Vyhozeno muselo být všech 150 zaměstnanců, kteří na hře pracovali a dělali jí podporu.

- Video, které jste chtěli vždycky vidět. Seznamte se s pánem, který začal masturbovat nad krabicemi s PlayStation 4. Asi Sony fan boy.

- Na PS4 si už můžete stáhnout update s číslem 3.11. Nečekejte ale žádné velké novinky, jde jen o další update stability. Celá aktualizace má 250 MB.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna