Quantum Break to zkusí znovu, milostivě i na Steamu a v krabici

Speciálka bez vyžadování Win 10.

Když tahle third-person akce od Remedy o manipulaci s časem v dubnu vyšla (Alza.cz), tak nějak prošuměla a rychle se na ni zapomnělo. Kdo ví, jestli za to mohla pouze průměrnější hodnocení po poskynutí novinářům až příliš dopředu (recenze), oznámení PC verze až na poslední chvíli, konzolová exkluzivita Xbox One či distribuce pouze přes prodejní kanály Microsoftu (neoblíbený Windows Store se svými restrikcemi).

Ten každopádně zkusí prorazit znovu: 14. září uvede na trh re-edici Quantum Break s názvem Timeless Edition. Stane se tak ve spolupráci s distributorem Nordic Games, který PC krabicovku přinese i na pulty kamenných obchodů a už s MS kooperoval na Ori and the Blind Forest.

1

Ta se bude skládat z pěti disků s hrou, prémiového balení, dokumentem o vývoji na Blu-Ray, knížečkou o zrodu hry, audio CD soundtrackem, dvěma plakáty a rychlým průvodcem. Chtít za vše bude rozumnou cenu 40 dolarů, přičemž zahrnuty budou už veškeré dosavadní updaty.

Důležité je, že souběžně Quantum Break PC vyjde i na Steamu, kde předtím nebyl k mání - a bude nově podporovat i běh v DirectX 11 na starších verzích 64-bitového operačního systému (Windows 7 a 8), tzn. nebude vyžadovat desítky co předtím. Více na webu Remedy či Xbox.com.

UPDATE - na Steamu byly zveřejněny HW nároky nové DirectX 11 verze:

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

První video z nextgen verze FIFA 21

+ o vylepšeních v PS5 verzi.

Plné hry Games with Gold na prosinec přiblíženy

+ novinky v Xbox Game Pass včetně EA Play.

Oficiální rekapitulace ocenění Spider-Man: Miles Morales

Je to nejprodávanější PS5 hra + přenos savů, proč chybí mrakodrap, za oponu natáčení.

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna