Ubisoft letos slaví třicet let existence, a proto je mu věnováno i téma sobotního dílu. Kromě aktuálních recenzí vám ale Re-play přinese i ohlédnutí za nejvýraznějšími sériemi tohoto francouzského studia. Těšit se tak můžete na připomenutí herních pecek jako Assassins Creed, Far Cry nebo Princ of Persia.

1

A co to válčení? Už v dojmech se dočkáte detailního rozebrání středověké rubačky For Honor. Pokud jste milovníci blyštivých zbrojí a zbraní, rytířů či samurajů, tak se rozhodně máte nač těšit.

Ovšem ani přívrženci střelných zbraní a rozvážnějšího postupu v otevřeném světě nepřijdou zkrátka. Re-play se totiž podívá na zoubek akční hře ze série Tom Clancy's Ghost Recon, která nese podtitul Wildlands. Bude nové pojetí celé sérii ku prospěchu? Nejen to v sobotu zjistíte.

Boj ale nemusí být jen o klasických zbraních. Re-play vás o tom přesvědčí v recenzi hry Watch Dogs 2, kde prim hrají hackování a nejmodernější vychytávky. Jak se nový díl hraje? A bude úspěšnější než ten první? I to se pochopitelně dozvíte.

No, a pokud ke hraní potřebujete posílit svůj stroj, tak vás jistě zaujme i soutěž. Tentokrát o zdroj Fortron Hydro G850 850W.

Takže v sobotu necourejte po městě ani bitevním poli, ale v 12:20 hezky koukejte na Re-play. Jako vždy to bude stát za to!

Reklama