Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

For Honor zkusí oslovit víkendem zdarma

+ začátek třetí sezóny.

Bojová hra, ve které se rubou Vikingové s rytíři a samuraji, chce získat větší počet hráčů, aby oficiální statistiky nemusela označovat pojmem fake news.

Ve dnech 10. až 13. srpna tedy proběhne Free-2-Play víkend For Honor (Alza.cz) a kdokoli z vás bude mít šanci otestovat plnou finální verzi.

Z ní bude k ochutnání veškerý obsah, tzn. kompletní příběhová kampaň i všechny multiplayerové režimy. Což je od UbiSoftu velmi vstřícné a ojedinělé gesto, protože kampaň možná za těch pár dnů stihnete celou dohrát.

Jak už to obvykle bývá, o dosažený postup po případném zakoupení zlevněné plné verze nepřijdete. Pre-load trialu na PS4 začne už dnes, abyste byli připraveni a mohli hrát od první vteřiny.

Watch on YouTube

Toto oznámení trialu navazuje na nedávné avízo o třetí sezóně Grudge and Glory, která vypukne 15. srpna. Má jít o zatím největší přídavný balíček, který přinese další hrdiny, mapy, hodnocenou hru a drobné úpravy.

Highlander a Gladiator (z teaserů níže) se majitelům Season Passu zpřístupní v půlce srpna, zatímco všichni ostatní si je mohou pořídit až od 22. srpna za in-game měnu Steel (konkrétně za jejích patnáct tisíc).

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Read this next