"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- První ukázky z chystané mapy do Rainbow Six Siege s názvem Mok Myeok Tower.

- GOG.com oživují některé klasiky od Sierra. V jejich obchodě s klasikami je Rise of the Dragon, Heart of China a Conqueror A.D. 1086.

- Jak se zdá, Obsidian asi něco chystá a brzy nám prozradí, co to bude.

- Společnost stojící za Humvee se rozhodla zažalovat Activision za to, že používají jejich vozy v sérii Call of Duty. Chtějí po vydavateli spoustu peněz a říkají, že vydavatel mate lidi, protože ti si pak myslí, že výrobci Humvee s nimi na hrách spolupracují. To, že je ve hře Humvee je prý také "jednou z klíčových věcí hry, kvůli které se prodává". Výrobci Humvee si očividně dost věří.

- Chcete vidět, jak vypadá zámek z World of Warcraft postavený z 55 tisíc kostiček LEGA? Tady máte tu nádheru:

1
2

- Ve FIFA 18 očividně existuje exploit, jak se dostat na obtížnost Ultimate ve Squad Battles na první místa světových žebříčků. Tak nějak se předpokládá, že všichni na předních pozicích se tam dostali díky tomu exploitu, který půjde jen velmi stěží opravit:

- PlayerUnknown přibližují detailněji pouští mapu v Battlegrounds.

- Příští víkend si můžete na PC, PS4 a Xbox One vyzkoušet Overwatch zcela zdarma. Overwatch Free Weekend poběží od 17. listopadu do 21. listopadu a bude obsahovat 26 hrdinů, 16 map a módy Quick Play, Custom Games a Arcade.

- komentáře (2)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah