"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na PlayStation 4 bude možné hrát multiplayer, i když nemáte předplacené PlayStation Plus. Alespoň tedy na zkušební dobu. Multiplayer zdarma bude k dispozici od 15. listopadu do 20. listopadu.

- V remasterované verzi LA Noire je konečně přepracovaná třítlačítková reakce na výslechy osob. Z pravda, pochybnosti a lež je nyní hodný policajt, zlý policajt a obvinit. Dává to větší smysl, protože když jste v původní hře měli pochybnosti, Phelbs se docela změnil v agresivního psychopata.

- Každoroční udělování cen The Game Awards tentokrát proběhne ve čtvrtek 7. prosince.

- Vývojáři Call of Duty: WW2 omylem dali od začátku prodejů všem dvojité XP, jak se zdá. Takže si na ten přísun XP nezvykejte, není to tak, jak to bude po opravě.

- Bethesda nabízí speciální Skyrim edici konzole PlayStation 4 Pro. Je to v rámci propagace PSVR a Nintendo Switch verze hry.

1

- Vyšla DLC epizoda The Hideaway pro Little Nightmares. Je k dispozici na Xbox One, PS4 a PC.

- Želvy Ninja přicházejí do Injustice 2. Dostanete všechny čtyři - Leonarda, Donatela, Michalangela a Rafaela.

- A když už jsme u nových postav bojovek... do Tekken 7 přichází Noctis z Final Fantasy 15:

- komentáře (1)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah