První příběhové DLC pro Assassins Creed Origins tento měsíc

+ mód New Game Plus.

Sice stále neposkytl přesný termín, jak by asi už měl, UbiSoft pouze potvrdil, že někdy v tomto měsíci vypustí první zásadní příběhové rozšíření Assassins Creed Origins (Alza.cz) s názvem The Hidden Ones.

1

V něm se můžete těšit na střet Bayeka s Římany, kteří okupují úplně novou oblast na mapě. Ponoříte se prý do hlubokého příběhu, zvýší se level cap ze 40 na 45 a vše bude dostupné majitelům Season Pass bez nutnosti další platby.

Za co naopak připlatíte, je Almighty Pack v in-game obchodě (16. ledna), For Honor Pack (30. ledna), Warden's Oath Outfit (30. ledna) či Harlequin a Chop-Chop předměty (někdy v lednu). Cena zatím raději nebyla specifikována, zřejmě nebude malá, jisté jsou zatím jen obrázky na homepage.

2

Co je nepochybně zajímavější, je záměr přidat do Origins režim New Game Plus. Uvedl to zástupce UbiSoftu na oficiálních fórech, že něco takového připravují. Měli byste tak mít možnost zopakovat si dobrodružství na vyšší obtížnost se vším, co Bayek získal v minulém průchodu hrou, jen na vás budou čekat tužší nepřátelé a nové výzvy, které jste minule nezažili.

3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna