"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Novoroční update blogu 343 Industries naznačuje, že Halo 6 se ve 2018 bohužel neobjeví, ale patrně ho letos nahradí něco jiného, prý neméně lákavého a dost překvapivého. Mrtvý jinak není ani ten Halo TV seriál od Stevena Spielberga, prý je stále v aktivním vývoji.

- Jak bude po etapách vycházet Street Fighter 5 Arcade Edition v Evropě? Nejprve patch pro stávající majitele hry 16. ledna, až pak 19. ledna kompletní edice (krabicovka i digitálka), což signalizuje párdenní zdržení.

- Ratingová organizace ESRB už měla možnost proklepnout plnou verzi State of Decay 2 a udělila ji věkové doporučení "pro dospělé", z čehož se zdá, že bychom se brzy mohli dozvědět termín vydání. Zvlášť, když nyní studio Undead Labs na Instagramu uvedlo, že tento týden učiní nějaké oznámení. Bude to duben nebo červen?

11

- Rovněž ESRB odhalila Final Fantasy 15: Royal Edition pro PS4 a X1, což patrně bude re-edice základní hry se všemi přídavky či obsahem z PC verze.

- Storylab Productions, kteří se specializují na motion-capture či kaskadéry, vyzradili, že společně se studiem The Coalition (autoři Gears of War 4) chystají nějakou novou herní značku, ale vydání ve 2017 zjevně nestihla.

2

- Švédský online shop Webhallen.com se domnívá, že The Elder Scrolls 6 vyjdou v roce 2019 pro PC, PS4 a X1. Něco takového tipovali už analytici, ale Bethesda dosud vždy jen varovala, že plnohodnotný nástupce Skyrimu je ještě hodně daleko a že teď u ní mají prioritu jiné dva velké projekty.

- Pre-load klienta třetí otevřené bety Monster Hunter World má 5,5 GB. Půjde hrát i samostatně a nepotřebuje PS Plus, ale jinak vyžaduje připojení k internetu pro otestování serverů. Plná PS4 verze této hry bude mít pouze 16 GB, vyzradila japonská krabička překvapivě malou velikost.

3

- Rebellion (Sniper Elite) odkoupil studio Radiant Worlds stojící za SkySaga: Infinite Isles (obdoba Minecraftu), získal tak 70 zaměstnanců.

- Podivným způsobem byl po více než deseti letech odhalen schovaný easter-egg v prvním BioShocku: přispěvovatel na diskusích 4Chan prokázal svou příslušenost k vývojářům tím, že promluvil o utajené chybě, o které dosud nikdo zvenčí nevěděl.

- Switch už v Japonsku překonal tamní celoživotní prodeje Wii U, kterých se tam udalo jen 3,3 milionu kusů.

- Modelka Paris Hilton se přimlouvá, aby si na iPhone mohla zahrát Nintendogs. Vyslyší Nintendo její volání o port z DS? 30 tisíc retweetů a 90 tisíc lajků už něco znamená...

- Nejprodávanějšími tituly na PlayStation Store vloni v Evropě byly FIFA 18, Call of Duty WW2, Rocket League, GTA 5 a Crash Bandicoot.

- Jaké jsou tři nejlepší hry pro PSVR podle NX Gameru? Gran Turismo Sport, Resident Evil 7 a SuperHot. Sony mezitím slíbila, že letos vyjde 130 nových PSVR her.

About the author

- komentáře (1)

Hide low-scoring comments
Pořadí
Threading

Související obsah