Hospodářské noviny, které vlastní stejný člověk (Zdeněk Bakala), co investoval do Warhorse Studios, překvapivě přinášejí nadstandardní pokrytí Kingdom Come Deliverance (Alza.cz).

1

Podle jimi oslovených obchodů jako JRC, Alza.cz či CZC nasbíral každý zhruba tisícovku předobjednávek, nejčastěji pro PC a PS4. To je solidní číslo vzhledem k faktu, že spousta lidí si hru pořídila už předtím na kickstarterové kampani či později přes stránky výrobce, kvůli čemuž to někteří vydavatelé považovali za riskantní počin. Ve zbytku světa se hovoří řádově o desítkách tisíc předobjednávek.

"Zájem ze strany zákazníků je velmi podobný jako v případě velkých herních titulů od tradičních světových vydavatelství," uvedl pro HN PR manažer jednoho ze zmíněných obchodů. Xzone dnes dokonce prohlásilo, že první várka hry tam je v podstatě vyprodaná - dva dny před 13. únorem, kdy je oficiální termín.

Předseda asociace České hry Pavel Barák zase míní, že jde o nejnákladnější herní projekt, co kdy v ČR vznikl. Takto velkých a s takovou produkcí podle něj nevychází ani ve světovém měřítku mnoho.

Vybraní influenceři obdrželi plnou verzi v předstihu a bylo jim dovoleno natočit úplný začátek Kingdom Come, například Nikolai "Mazarini" Lazarev, který ještě před uvolněním embarga na recenze v úterý ráno zveřejnil dvouhodinové hraní s českým komentářem (výše).

Mikoláš "Tukan" Tuček, který bude moderovat startovní večírek, zase připravil speciální video pro Alza.cz, ve kterém se svým typickým stylem zabývá merchandise Kingdom Come či obrandovaným počítačem:

- komentáře (7)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Proč Dan Vávra odřekl přednášku v Barceloně?

Nesnášejí ho ženy a urážely ho.

UbiSoft zve na svou E3 2018 konferenci

Bude několik překvapení.

Hardwarový týdeník hráčů - 20/2018

Nejmenší 15,6” notebook, next@Acer, recenze Genesis křesla...

Reklama