Oznámení Planetfall od tvůrců Age of Wonders

Z fantasy do sc-fi.

Sérii fantasy tahovek, která byla považována za klon Heroesů, určitě znáte. Jenže Age of Wonders (Alza.cz) se přes veškerou snahu nikdy nedostali do první ligy, tak si Triumph Studios řekli, že radši zkusí něco podobného v jiném, momentálně více frčícícm sci-fi zasazení.

A tak se domluvili s Paradoxem na nové hře Planetfall pro rok 2019 na PC i konzole. Působí na první pohled jako přeskinované fantasy Age of Wonders, ostatně má ho pro jistotu i v názvu, aby nebylo tak těžké prorazit s neznámou značkou. Chystá se už prý tři roky.

1

Půjde tedy opět o tahovou budovatelskou strategii, kde budete spravovat své impérium. Nejprve se ovšem probudíte v troskách padlé civilizace, kterou budete prozkoumávat a potkávat se s přeživšími frakcemi, z nichž se každá dále rozvinula jiným směrem.

Singleplayerová kampaň tedy bude o zjišťování osudu civilizace, a pak tu budou ještě náhodně generované mapy pro kompetitivní multiplayer. Vše přitom pošlape na nové generaci Creator Enginu, takže oproti předešlým hrám Age of Wonders má jít o značný pokrok, byť se stejnými základními principy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna