Letošní E3 konference Sony (záznam) nebyla schválně tak napěchovaná jako ta xboxová, spíš vypichovala speciální kousky stojící za pozornost a nabídla z nich delší pasáže. Zde si shrneme ostatní hry, o kterých se už více vědělo dříve nebo nejsou tak zásadní.

Nejprve zářijový Spider-Man (Alza.cz) v sedmi minutách E3 dema:

Překvapením je určitě to, že se tvůrci Dark Souls a Bloodborne z From Software nechali ukecat na PSVR exkluzivitu, kterou je novinka Déraciné. Příběhová adventura o mladé dívce, vyvolaném duchovi na odlehlém internátě (typická anglická škola na zámečku). Musí potvrdit svou existenci navázáním vztahů s ostatními studenty za pomoci mazaných interakcí. Postupem času bude používat své schopnosti pro manipulaci událostí a změnu osudu.

Partnerství s Activision se projevilo tím, že Call of Duty: Black Ops 3 bude zdarma ke službě PlayStation Plus a navíc dostanete čtyři oblíbené mapy ze série (Jungle, Summit, Slums, Firing Range) v remasterované verzi pro trojku, když si předobjednáte nadcházející čtyřku. Chytrý marketingový tah, který bude stoprocentně fungovat:

Příběhový trailer zářijového rozšíření Destiny 2: Forsaken je logicky pomalejší:

Aby se neřeklo, že chybí nějaké dětské hry či ty pro PlayStation VR, došlo na příběhovku Trover Saves The Universe - novou hru od autora Justina Roilanda, který poskytne i svůj hlas, co znáte z Rick and Morty. Hra vyjde jen na PS4 a PSVR, termín zatím nemá:

- komentáře (2)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah