V minulých dnech odhalené The Division 2 (Alza.cz) se na UbiSoftí E3 konferenci zhmotnilo ještě více.

Předně, veškerá DLC budou tentokrát dostupná zdarma (facka do tváře Destiny 2), a to minimálně po první rok, během nějž se objeví tři epizody, každá s novým příběhem, oblastmi a aktivitami. Obsah má být dávkován frekventovaněji.

0

Nový filmeček s vlaštovkou od holčičky se hlavně snaží navodit atmosféru Washingtonu D.C. zmítaného občanskou válkou, zatímco nový sestřih z hraní spíš jen rekapituluje tu už známou přestřelku u havarovaného letadla (asi první hra, kde přímo hraní mise působilo lépe než sestřih z jiných úhlů). Washington D.C. nemá tolik monumentů jako New York, takže horizont působí prázdněji, ale zase je vše barevnější:

V příběhové kampani mají mít vaše činy dopad na život civilistů. Nově bude po dohrání kampaně na výběr mezi třemi specializacemi: Sharpshooter, Demolitionist, Survivalist. Vyberete si tak hlavní zbraň, která definuje zbytek vašeho vybavení. V průběhu hry nebude pouze růst vaše síla, ale také se odemknou další nástroje, dovednosti a exkluzivní verze schopností. Můžete se tak prý lépe připravit na váš osobní herní styl a mít synergii s ostatními členy týmu.

Novinkou The Division 2 se jinak stanou raidy pro týmy osm živých lidí (obsah po dohrání hry), tvůrci říkají, že se prý hodně poučili z jedničky.

Ještě deníček o závěrečném obsahu a specializacích (+ záznam celé pasáže o hře z konference), vydání platí v té půlce března 2019 pro PC, PS4 a X1:

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

VideoSvět RX v pohybu z DiRT Rally 2.0

+ více obsahu, než se předpokládalo.

Škorpion a fotky pozvánky na Mortal Kombat 11

Představení už v pátek, Switch verze prý odložena na květen.

Reklama