S dřevem na kamionu v rozšíření Oregon pro American Truck Simulator

Dlouhá videa + hezčí lesy.

Neprávem opomíjené pražské studio SCS Software možná nemá tak dobré PR a marketing jako Warhorse, ale neznamená to, že by produkovalo méně zajímavé věci.

V nedávném experimentálním streamu odvysílalo několik dlouhých ukázek z nadcházejícího rozšíření Oregon pro American Truck Simulator (Alza.cz), s jízdou okolo Bend, z Pendleton do Burns či už vyprahlejší trasou z Burns do Ontario na hranici se státem Idaho.

Kdo si stejně jako autor zamiloval americký severozápad, tomu se budou určitě líbit. I díky novinkám, který tento přídavek pro simulátor řidiče kamionu přinese:

"Těžařský průmysl patří mezi nosné prvky ekonomiky a dopravy v Oregonu. Chceme tedy vzít naše hráče do lesů a ukázat jim je více zblízka, proto jsme vytvořili nové detailnější modely nízké i vysoké lesní vegetace. Také jsme do hry přidali mokřiny a bažiny s loukami plnými kvetoucích divokých rostlin. Nezapomněli jsme ani na některé typické zástupce oregonské flóry, jako je třeba nový strom vyskytující se ve městech. Vedle těchto živoucích stromů a rostlin přinese Oregon DLC také zvadlé a uschlé lesy, aby realistické zreplikovalo skutečné lokace," vysvětlili SCS na blogu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna