- MSI ve spolupráci s AMD a dalšími výrobci spustilo kampaň #GamersGoLive, která má doručit ty "nejlepší" počítače pro streamování postavené na druhé generaci AMD Ryzen procesorů.

- Výrobce Genesis začíná prodávat svoje zatím nejlepší herní křeslo s označením Nitro 880. Nabízí snad všechno, co byste od křesla pro pohodlné hraní mohli očekávat, včetně naklonění opěradla o 180 stupňů, takže si případně lze zdřímnout.

- Jak se daří VR headsetům? S čísly nyní přišlo Sony, které se pochlubilo prodanými 3 miliony headsetu PlayStation VR. Titulů se pro platformu prodalo přes 20 milionů a také jsme se dozvěděli TOP 10.

1

- Nespočet barevných variant Xbox One gamepadů rozšíří již brzy další dvě nové. Jedna z nich je částečně průhledná a nabízí tak dost unikátní design. Druhá potom kombinuje šedou a tyrkysovou barvu.

2

- Nové procesory AMD Threadripper 2 si řeknou o pořádné chlazení. Jedno takové pod názvem Wraith Ripper plánuje uvést Cooler Master. Chladič nabídne stylový design doplněný podsvícením a také velmi snadnou montáž.

- Dvojice nových Intel NUC počítačů míří také na hráče, ale na dost specifickou skupinu. Podle výrobce se novinky díky osazené grafické kartě AMD Radeon 540 nejlépe hodí na hraní eSportových her, jako je třeba League of Legends nebo CS:GO.

3

- Intel už otevřeněji hlásá své plány na vlastní dedikované grafické karty. Zatímco v minulosti byly pouze letmo potvrzeny, tentokrát jsme se dočkali prvního teaser traileru. Rokem 2020 to přitom má jenom začít.

Reklama

O autorovi

Filip Němeček

Filip Němeček

Redaktor