- SteelSeries si kromě nedávné nové bezdrátové myši Rival 650 připravilo také menší upgrade svého modelu Rival 700 disponujícího OLED displejem. Novinka se jmenuje Rival 710 a nabízí senzor TrueMove3 s 12 000 DPI. To je jediná změna, cena vzrostla pouze o stovku.

- Na konci tohoto měsíce budete moci vybírat z dvojnásobné nabídky výkonných procesorů AMD Threadripper 2. Stávající dva prodávané modely doplní dva nové kousky, včetně toho zatím nejlevnějšího 2920X v 12 jádry a 24 vlákny.

1

- Kompaktní herní desktop Trident od MSI s objemem pouze 10 litrů se dočkal aktualizace. Nový model se jmenuje Trident X a kromě revidovaného designu přináší samozřejmě aktuální hardware v podobě Intel Core procesorů nové generace a grafik GeForce RTX.

- Věřili byste tomu, že nejméně herní herní router má Razer? Novinka se jmenuje Sila a design nepřipomíná kraba obráceného na záda. Místo toho dostanete uhlazený box v tradičních barvách výrobce. Router je optimalizovaný pro hry, nabízí také silnou Wi-Fi, podporu mesh a další vychytávky.

- Intel nespí a odhalil tři desktopové procesory z deváté řady, včetně již uniklého top modelu Core i9-9900K, který Intel označuje za "nejlepší pro gaming" a dostanete ho ve stylovém plastovém balení. Recenze ale budou až v den zahájení prodeje později tento měsíc.

2

- Nový Cloud headset od HyperX s označením Mix aspiruje být jediným headsetem, který potřebujete. Stačí totiž odpojit mikrofon, vyměnit kabel za 4pólový jack, zapnout Bluetooth a můžete vyrazit do ulic s hudbou v uších.

- Máte na notebooku USB-C a je to třeba jediný dostupný port? Nebo byste prostě rádi používali právě tento port, protože vás nebaví USB zapojovat na druhý nebo třetí pokus? Kvůli stavu portů stále potřebujete redukce nebo rovnou dock. V nové recenzi si můžete přečíst o Elgato Thunderbolt 3 Mini Dock.

3

- Podle očekávání představil Razer nový Razer Phone. Dvojka dostala nepřekvapivě silnější procesor, ale také řadu užitečných novinek. Těmi jsou voděodolnost, bezdrátové nabíjení, vylepšený foťák či Chroma podsvícení.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Reklama