Vychází Farming Simulator 19 v češtině

+ startovní trailer.

Farming Simulator 19 (Alza.cz) právě vychází na PlayStation 4, Xbox One a PC/Mac. Verze pro PS4 a PC jsou v prodeji s českými titulky, verze pro Xone v originálním anglickém znění. Hra je v prodeji za DMOC 799 Kč pro PC a 1399 Kč pro konzole.

Nový ročník s sebou přináší spoustu nových vozidel, aktivit, plodin, zvířat, nástrojů a způsobů hraní. Značka Farming Simulator už uchvátila miliony hráčů díky své jedinečné kombinaci progresivní hratelnosti a uspokojivého managementu v rámci univerzálního tématu farmaření a zemědělství. Nový premiérový trailer tohle všechno ukazuje a zároveň se chlubí přepracovaným grafickým enginem s nádherným prostředním a modely.

Startovní trailer:

Jelikož hra obsahuje přes 300 vozidel a nástrojů od všech předních značek včetně John Deere, Case IH, New Holland, Challener, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a spousty dalších, je na vašem rozhodnutí, jak se budete specializovat, zatímco budete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu z jednoho ze tří počátečních stavů. Můžete začít bez pozemku, ale se spoustou peněz a vybudovat farmu svých snů, anebo hrát víc hardcore a začít s malou farmou s omezenými zdroji - vyberte si sami. Stejně tak si vyberte, které plodiny budete pěstovat, o která zvířata se budete starat a které úkoly budete přijímat.

Nové plodiny a koně, na kterých můžete jezdit, obrovsky rozšiřují vaše možnosti oproti předchozím verzím hry stejně jako vylepšená hra více hráčů, která umožňuje až 16 hráčům (6 na konzolích) kooperovat nebo soutěžit na stejné mapě, přičemž každý bude mít vlastní kus pozemku a vybavení. A nakonec si užijte nekonečný zážitek s Farming Simulator díky komunitním modifikacím na konzole a PC!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna