If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podívejte se na videa z Farming Simulator 19 Alpine Expansion

Vyjde už za pár dnů.

Značka Farming Simulator 19 od Giants Software a Focus Home Interactive, které se prodalo už několik milionů kusů, oslavuje další chystané rozšíření: Alpine Farming. Toto rozšíření přinese novou mapu, nové značky a nová vozidla.

Připravte se na vydání 12. listopadu a nalaďte se na farmaření v horách nejnovějším trailerem. Hra bude obsahovat české titulky a doporučená maloobchodní cena činí 16 eur, čili něco přes čtyři stovky korun.

Cover image for YouTube videoFarming Simulator 19 Alpine Farming Expansion - Farm the Mountaintop Trailer

Rozšíření Alpine Farming nabídne přes 30 nových vozidel a součástí farmářského vybavení, věrně reprodukovaných ve spolupráci se známými značkami orientovanými na farmaření v horském prostředí.

"Naučte se používat stroje jako Aebi CC 66, úplně první motorovou sekačku v sérii Farming Simulator. Vyzkoušejte si hrabač SIP FAVORIT 254 s jedinečnou obracečkou sena anebo používejte nástroje od rakouské značky Pöttinger s celou řadou vybavení. Využijte multifunkčního vozidla LINDNER UNITRAC 122 LDRIVE, které můžete snadno zkombinovat s STÖCKL MISTRAL 3400 SR pro rozzhazování hnoje, s nádrží na hnůj AGRAR ADF 3200 nebo s nakladačem LÜÖND SWISS-ELITE S31."

Podívejte se na tři nové traktory, které rozšíří garáž s více než 450 stroji ve hře Farming Simulator 19. Poprvé v historii značky můžete řídit plně elektrický Rigitrac SKE 50 a zjistit, jak (možná) ožil, ve speciálním halloweenském videu:

Cover image for YouTube videoIT'S ALIVE! First electric tractor coming to Farming Simulator

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Farming Simulator 19

PS4, Xbox One, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments