Hardwarový týdeník hráčů - 46/2018

Test Lenovo Y530, únik výkonu RTX 2060 či recenze křesla Sandberg.

- Váhali jste nad Steam Link, ale nekoupili? Nyní už je pozdě, Valve oznámilo, že je krabička vyprodaná a další už nebudou. Těžko říct proč, každopádně existující majitelé se bát nemusí. Zařízení bude dále podporováno.

- MP750 je nová podložka od Cooler Master. Kombinuje odolnost proti kapalinám s nastavitelným podsvícením. Kromě toho si budete moci vybrat ze tří velikostí, ta největší pojme klidně ještě klávesnici.

- Výrobce Roccat při přípravě nového headsetu sáhl do produktového archivu. Představený model Renga Boost je totiž oživení headsetu Renga z roku 2016. Přináší celkem standardní výbavu a také nízkou hmotnost.

1

- Nové periferie v tomto týdnu ukázal výrobce Adata, který své první uvedl teprve tento rok. Nyní chystá zahájení prodeje nové klávesnici a myši, při představení produktů ale na samotné detaily prakticky nedošlo.

- Grafika GeForce RTX 2060 o sobě dává neoficiálně vědět skrze jeden herní benchmark. Mohla by být zhruba o třetinu výkonnější než GeForce GTX 1060, kterou má v nabídce nahradit. Bez známé ceny a z omezených informací o výkonu ale samozřejmě těžko soudit..

- V nové recenzi se můžete dočíst, jak se hraje na herním křeslu Sandberg Commander. Cenově patří spíše k těm levnějším a ve výsledku není vůbec špatné, pokud přejdete pár nedostatků a získá si vás cena.

2

- Druhá aktuální recenze vám zase prozradí spoustu o novém notebooku Lenovo Legion Y530, který výrobce nabízí v hromadě konfiguracích. Dozvíte se, jak se v praxi používá, jak je na tom baterka, co klávesnice a mnoho dalšího. Nechybí samozřejmě také testy výkonu, jak syntetické tak herní.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna