Představeno třetí DLC Band of Bastards pro Kingdom Come

Detaily, trailer, datum.

Warhorse Studios dnes v podvečer uspořádali oficiální živé vysílání, v němž představili třetí, předposlední velké DLC pro Kingdom Come Deliverance (Alza.cz), které naváže na From the Ashes a The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon.

Jmenuje se Band of Bastards a vyjde už začátkem února (souběžně se zásadním patchem). Zde je debutový trailer k tomuto přídavku, který má přinést 10 až 15 minut nových příběhových cutscén.

Vše se bude točit hlavně o boji a skupinových bitvách, přičemž na začátku musíte povinně a úspěšně projít bojovým testem, aby se vám vůbec tento řetězec úkolů odemkl. Přístupný bude po questu Baptism of Fire, tedy tom čtrnáctém ze základní hry.

Zápletka DLC má být následující: někdo okolo Ratají šíří zkázu. Radzig najal gang žoldáků, aby se s těmito bandity vypořádal, ale nemají o oblasti šajnu. Potřebují tedy průvodce a někoho, kdo na ně dohlédne, což jste právě vy (Henry).

Vaším úkolem má být udržet vůdce žoldáků naživu, ale jeho muži se zdají být nahraditelní. Každý má být specifický, nikoli jen generické postavy.

Situace v DLC prý půjde vyřešit jen bojem, nebudete se už z nich moci "vykecat" ani obejít nepřátele kradmým způsobem. Tvůrci hry doporučují pečlivě boj trénovat, protože nebude snadný, tak ať jste náležitě připraveni.

Záznam celého vysílání z Twitch je zde, níže ještě nějaké obrázky:

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna