Warhorse Studios dnes v podvečer uspořádali oficiální živé vysílání, v němž představili třetí, předposlední velké DLC pro Kingdom Come Deliverance (Alza.cz), které naváže na From the Ashes a The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon.

Jmenuje se Band of Bastards a vyjde už začátkem února (souběžně se zásadním patchem). Zde je debutový trailer k tomuto přídavku, který má přinést 10 až 15 minut nových příběhových cutscén.

Vše se bude točit hlavně o boji a skupinových bitvách, přičemž na začátku musíte povinně a úspěšně projít bojovým testem, aby se vám vůbec tento řetězec úkolů odemkl. Přístupný bude po questu Baptism of Fire, tedy tom čtrnáctém ze základní hry.

Zápletka DLC má být následující: někdo okolo Ratají šíří zkázu. Radzig najal gang žoldáků, aby se s těmito bandity vypořádal, ale nemají o oblasti šajnu. Potřebují tedy průvodce a někoho, kdo na ně dohlédne, což jste právě vy (Henry).

Vaším úkolem má být udržet vůdce žoldáků naživu, ale jeho muži se zdají být nahraditelní. Každý má být specifický, nikoli jen generické postavy.

Situace v DLC prý půjde vyřešit jen bojem, nebudete se už z nich moci "vykecat" ani obejít nepřátele kradmým způsobem. Tvůrci hry doporučují pečlivě boj trénovat, protože nebude snadný, tak ať jste náležitě připraveni.

Záznam celého vysílání z Twitch je zde, níže ještě nějaké obrázky:

1
2
3

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

RECENZE Kingdom Come DLC From the Ashes

Nešťastné načasování obnovy Přibyslavic.

Oficiální dokument o tvorbě Kingdom Come ve čtvrtek zdarma ve streamu

Už přímo od Warhorse a o celých šesti letech vývoje.

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

Poslední

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

VideoSvět RX v pohybu z DiRT Rally 2.0

+ více obsahu, než se předpokládalo.

Škorpion a fotky pozvánky na Mortal Kombat 11

Představení už v pátek, Switch verze prý odložena na květen.

Reklama