- HP se chystá ostatním ukázat, jak se dělá prémiový headset pro virtuální realitu. Zatím existuje jako prototyp s označením Copper a má přinést hlavně ostrý obraz díky vysokému rozlišení displejů.

- Nabídka headsetů z logem Logitech se významně rozroste. Výrobce představil hned čtyři nové modely odstupňované cenou. Ten nejlepší a nejdražší přinese bezdrátový prostorový zvuk či synchronizované podsvícení.

1

- Recenze hodnotí headset Adata XPG Emix H30, který se prodává společně s externí zvukovou kartou. Ta pro jistotu slouží ještě jako stojan pro headset a USB hub. Samotný headset není špatný, ale celkový dojem kazí právě dodávaná externí zvukovka...

- 24 000. Přesně tolik je maximální DPI nově představené myši od Cooler Master s označením MM830. Výrobce sice neprozradil, k čemu tak vysoké DPI, ale slibuje maximální přesnost. Kromě toho novinka nabídne dostatek postranních tlačítek a nezapomnělo se na podsvícení.

2

- Líbí se vám myšlenka dat v cloudu, ale nechcete ji svěřit velkým společnostem? WD nabízí externí disk, který může fungovat právě jako váš osobní cloud, jak ale ukázala recenze, ještě je dost věcí potřeba doladit.

- AOC si pro hráče připravil další zakřivený monitor s FreeSync. Nový model koncem měsíce přinese 31,5palcový panel a obnovovací frekvencí 144 Hz a zřejmě i poměrně kompetitivní cenovkou.

- Slibovaná recenze ultra-rychlého SSD od WD je tady. S novým modelem SN750 se Western Digital povedlo dotáhnout na konkurenční Samsung a při nákupu výkonného 1TB SSD máme tak na výběr.

3

- komentáře (1)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah