Startovní trailer na dnes vycházející Left Alive

+ domácí tiskovka.

Jedinou možností je přežít za jakoukoli cenu.

Takový je slogan dnes vycházející akce s mechy Left Alive pro PC (jen digitálně) a PS4 (i krabicově), k níž se v návaznosti na shrnutí první recenze objevil startovní trailer:

Níže následuje oficiální tiskovka od domácího distributora Cenega Czech:

"Ve spolupráci se společností Square Enix Europe oznamujeme, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová akční videohra Left Alive. V prodeji od 5. března 2019 pro PlayStation 4.

Jde o novou akční survival střílečku vyprávějící temný a drsný příběh o přežití z perspektivy tří různých protagonistů, kteří se snaží uprchnout z válkou sužovaného města Novo Slava během devastující invaze. Klíčové prvky:

Zažijte masivní rozdíl v síle člověka a strojů: čelte po zuby ozbrojeným jednotkám, obrněným vozidlům a impozantním mechanickým robotům.

Zvolte si svůj herní styl: zapojte se do frenetických přestřelek nebo pošlete své nepřátele na onen svět v naprosté tichosti s využitím svého důvtipu. Nastražujte pasti, sbírejte a vyrábějte spotřební zboží, abyste přežili během prozkoumávání zdevastovaného a zpustlého města.

Odkryjte celý příběh stojící za válečnou vřavou prostřednictvím tří odlišných postav: při postupu hrou zažijete několik příběhových cest, z nichž každá vyžaduje odvážná rozhodnutí se zničujícími následky na druhé straně."

1
2
3
4
5

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna