Ponorkový simulátor UBOAT na pultech i u nás už koncem měsíce

Early Access verze s fyzickými bonusy.

Domácí distributor Cenega Czech dnes překvapil tím, že už 30. dubna uvede na náš trh ponorkovou simulaci UBOAT (někde se nazývá UBOOT) od studia Code Horizon.

Půjde nezvykle o krabicovou Early Access verzi hry pro PC (Xzone.cz).

Díky spolupráci s firmou PlayWay uvnitř najdete exkluzivní obsah, který později v době plné verze už neseženete.

Myslí se tím tištěný plakát s průřezem ponorky, tištěný artbook s různými typy lodí a digitální soundtrack. Cenu tohoto balení zjišťujeme.

Samozřejmě, majitelé této krabicovky automaticky obdrží upgrade hry, který přinese mnohá vylepšení, aktualizace a nový herní obsah.

1

"Survival hra UBOAT přináší jedinečnou simulaci života na palubě válečné ponorky z éry Druhé světové války společně s mechanikami organizace posádky, kde hlavním úkolem je zajistit přežití německých námořníků. Loď je sice jejich domovem, ale stejně tak se může stát I místem jejich posledního spočinutí... Ve hře UBOAT převezmou hráči plnou kontrolu nad posádkou s cílem zajistit optimální řízení celé lodi. Tvým úkolem bude starat se o fyzický i psychický stav posádky a vyvarovat se tak případným pochybením."

"Základ všech survival prvků hry UBOAT stojí na propracovaném systému škod, který hráče nutí okamžitě reagovat na neočekávané události, ke kterým může docházet například vlivem přímého poškození lodi či následkem zanedbání nebo chybného rozhodnutí. Je jen na hráči, pro jaký postup se v případě propuknutí krize rozhodne.

Zatímco tvá loď bude brázdit širá moře, ty se musíš spoléhat především sám na sebe. Využij své organizační dovednosti, přerozděluj dostupné zdroje co možná nejefektivněji a získávej nové zásoby nalezené na moři či ve vracích nepřátelských lodí. Vyřaď nepotřebná zařízení, abys dosáhl vyšší životnosti akumulátorů. Nařiď posádce, aby zůstala ve svých kabinách s cílem snížit spotřebu kyslíku. Pokud dojde k poklesu morálky posádky, vymysli aktivity, které je přivedou na jiné myšlenky.

Během hry budou hráči průběžně obdržovat pokyny od centrály Kriegsmarine. Úspěšné provedení každého rozkazu bude odměněno dodatečným rozpočtem pro tvou jednotku a v neposlední řadě také uznáním nejen ze strany tvé posádky.

Vylepšuj svou loď za získané prostředky. Obdržuj dodatečná povolení za body reputace. Nakupuj nové vybavení, jako jsou nové typy torpéd, sonarů, pohlcovače CO2 a mnohem více. Vyšli své důstojníky na speciální mise a prováděj tak výzkum nových technologií."

2
3
4
5
6

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna