Hardwarový týdeník hráčů - 19/2019

Razer Chroma i v prohlížeči. Termín CPU/GPU od AMD nebo 4 TB SSD.

- Kdy zhruba můžeme čekat nové železo od AMD? Počítejte zhruba s třetím čtvrtletím tohoto roku. Těšit se můžeme na novou generaci procesorů s označením Rome a grafických karet Navi.

- Bojujete s místem na disku a HDD už jste zavrhli? WD aktuálně uvádí velkokapacitní model svého SSD WD Blue. Nabízí kapacitu 4 TB, které by měly stačit i těm hodně náročným. Samozřejmě si za takto velké SSD náležitě připlatíte.

- Razer uvedl nový model svých peckových sluchátek Hammerhead. Nesou označení Duo podle dvojice měničů pro lepší zvukové podání. Každý měnič se totiž může specializovat na jiné frekvence. Hammerhead Duo se připojují pomocí 3,5mm jacku.

1

- V nové recenzi se dočtete o podložce QcK Prism Cloth od SteelSeries, která se chlubí nastavitelným RGB podsvícením. Důležitým bonusem je fakt, že se aktuálně dá podložka koupit velmi výhodně.

- Pamatujete ještě "šílenou" a ambiciózní konzoli od tvůrců Project Cars? S její budoucností je to aktuálně dost nejisté, jelikož přišla o investice a vypadá to, že světlo světa nespatří.

- Razer se nám připomněl také u příležitosti každoročního Star Wars dne 4. května a uvedl trojici periferií se Stormtrooper designem. Proměny se dočkala klávesnice, myš a velká podložka.

2

- Milovníci podsvícení Razer Chroma dostali další možnost, jak svůj "setup" ještě více barevně sladit. Prohlížeč Vivaldi totiž s novou verzí podporuje Chroma integraci.

- Další recenze hodnotí all-in-one mikrofon SPC Gear SM900. Nabízí kompletní řešení záznamu zvuku, vysokou polohovatelnost a další vychytávky společně se solidní kvalitou záznamu.

- Cooler Master u nové mechaniky vsadil na kompaktní rozměry (je ještě menší než TKL klávesnice) a také bezdrátový provoz s využitím Bluetooth. Díky tomu se hodí třeba do obýváku, navíc vydrží dlouho, když se vzdáte podsvícení. Novinka každopádně zvládne fungovat také drátově.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna