Xboxový boss představil kroky pro boj s toxickými komunitami

Nezůstane jen u slov.

Phil Spencer dnes publikoval článek na Microsoft Blogu, v němž vyjádřil své odhodlání bojovat s toxickými komunitami a lidmi na internetu. Nezůstane však jen u slov.

Xbox už dříve vyčlenil tzv. bezpečnostní tým, který bude pokračovat v monitorování herního prostředí a nyní se rozšíří, co a jak všechno sleduje. Skupina vedoucích z komunit, tzv. xboxoví ambasadoři, budou také pracovat na komunitních misích, aby pomohli vytvořit příjemné prostředí pro hráče.

1

Druhou iniciativou xboxového bosse je vytvoření více nástrojů pro běžné hráče a vedoucí komunit, aby si mohli ušít na míru, jak jsou zapojeni do dění, aby jim to vyhovovalo. Během léta tak správci klubů dostanou více funkcí pro moderování a další přibudou koncem roku 2019. Souviset s tím mají i snazší nástroje pro rodičovskou kontrolu a letní herní kempy, kde se děti naučí zdravé návyky.

No a konečně posledním příspěvkem Microsoftu v boji za vlídné herní prostředí bude sdílení jeho bezpečnostních technologií pro ostatní v branži, včetně jeho týmů pracujících na výzkumu, analýze dat i moderování. Má to být podobné jako PhotoDNA technologie, o kterou se podělil s policií a dalšími společnostmi pro boj s neduhy, jako je dětská pornografie.

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna