Desítky nových her oznámí na E3 2019, ale obchody se poučily

Pro kterou platformu jich bude více?

Je to vlastně taková nicneříkající zpráva. Vypozorovat z ní jde jediné: zahraniční obchody se skutečně poučily z fiasek minulé roky, kdy se dostal na světlo světa dlouhý list budoucích her, takže tentokrát jsou mnohem opatrnější.

Americký GameStop tedy sice opět disponuje informacemi o chystaných oznámeních v předstihu, ale podnikl taková opatření, aby jakýkoli únik byl ostatním k ničemu.

Aby byl připraven na šílenství, které vypukne příští týden, nahodil do své interní databáze hry, o nichž se ostatní dozví až během E3 2019. Ale pouze jim založil ID bez názvu, jen s cenovkou. A datum vydání také raději dal pouze jako nástřel, nejčastěji 31. prosince 2019, aby nikdo z obchodních partnerů nemohl nic namítat.

Pod těmi "novými SKU" na fotkách níže si představte vždy jednu edici nějaké hry. Čili jedna hra může mít více řádků, jen tam je uvedena ve standardní, sběratelské a ještě třeba nějaké verzi, jak naznačuje zmíněná vyšší cena.

Vydedukovat z toho lze pouze to, že pro PS4 snad bude ohlášeno více áčkových her než pro Xbox, ale pozadu s velými hrami za plnou cenu 60 dolarů nezůstane ani Nintendo Switch.

1
2
3

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna