Xbox One X bude zlevněn na 400 dolarů

Velký výprodej u Microsoftu + potvrzen fialový model.

Pokud se chystáte kupovat nějaký hardware od Microsoftu či hry pro jeho platformu, vyplatí se vyčkat.

Ve dnech 7. až 17. června proběhne k příležitosti výstavy E3 2019 velký výprodej.

Většina konzolí od tohoto výrobce bude zlevněna o 100 dolarů, což znamená, že Xbox One X (Xzone.cz) by měl být zlevněn jen na 399 dolarů. Xbox One S zase spadne jen na 199 dolarů.

Zatím nevíme, pro které regiony bude tato akce platit, ale dá se předpokládat, že celosvětově - aby si tento stroj ještě užil poslední rok a půl, kdy si drží prvenství z hlediska nejvýkonnější konzole (než bude zastíněn příští generací Xboxu a PlayStation 5).

promocoes_e3_xbox

Zlevněny také budou hry z letošního jara či konce zimy, jako Mortal Kombat 11, Sekiro: Shadows Die Twice a Tom Clancy's The Division 2, čili i zde se vyplatí pár dnů vydržet, než tyto digitálky spadnou na novou hladinu.

Mezi dalšími slevami máte najít Sea of ​​Thieves, FIFA 19, Assassins Creed Origins, Forza Motorsport 7, World War Z, NBA 2K19, Anthem, Call of Duty: Black Ops 4 Specter Rising Edition atd.

Dnes byl také oficiálně potvrzen ten nový fialový model Xbox One S s přibalenou hrou Fortnite, jak se spekulovalo. Stát bude 300 eur a vyleze na trh už 7. června - nové obrázky konzole i bonusového obsahu do hry:

1
2

Reklama

Přeskočit na komentáře (2)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna